Halenka Clara s mašličkou!
Dopřejte si pohodlí a eleganci v jednom! Halenka Clara je ušitá z jemného a prodyšného mušelínu, díky kterému se budete cítit skvěle po celý den.
VELIKOST DOPORUČUJI ZVOLIT O ČÍSLO MENŠÍ, NEŽ VÁM VYJDE V TABULCE. DÉLKU LZE PŘÍPADNĚ UPRAVIT.
Detailní popis produktu
Halenka Clara z manšestru – hebká, hřejivá a stále elegantní
Dopřejte si pohodlí a styl v jednom! Halenka Clara je ušitá z jemného, měkkého manšestru, který je příjemný na kůži, krásně drží tvar a dodává outfitu šmrnc. Na první pohled zaujme drobnou mašličkou na prsou, která halence dodává něžný, ženský akcent.
Clara je navržena tak, aby vyhovovala i kojícím maminkám – diskrétní střih umožňuje pohodlné kojení, aniž by na první pohled bylo patrné, že jde o kojící halenku. Skvěle ale padne i ženám, které už nekojí a hledají stylový, univerzální a příjemně hřejivý kousek na každý den.
Vlastnosti:
Materiál: 100% bavlna, manšestr – příjemný, hřejivý a elegantní.
Střih: Volnější, s lehce rozšířeným spodním dílem a jemně nabíranými rukávy.
Design: Ozdobná mašlička na prsou.
Péče: Perte naruby na 30 °C, nechte volně uschnout, žehlete na nízký stupeň.
Ideální pro:
Maminky na mateřské i všechny ženy, které chtějí spojit pohodlí, teplo a eleganci – ať už kojí, nebo ne.

| Kategorie: | Topy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Michaela Detáry |
|---|---|
| Adresa : | Ropice 544,73961 Ropice |
| E-mail : | muselina.sije@email.cz |