Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
142 hodnocení
5
142x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
L
LD
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.6.2026
Nádherné šaty, skvělý materiál. Velikost XS perfetně sedí na malou postavu v ramenou i zádech.
J
Jana V.
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.6.2026
Kvalitní, příjemné a slušivé!
LL
Lucia Lenčéš
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.6.2026
Najlepsi slintáčik aký mame ❤️určite nezostaneme pri jednom
MS
Michaela Strnadová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.6.2026
TOP materiály 😍❤️
Mikča skvělá, plenky pro mimčo také.
Čekám na pyžamo.
Jsem velmi nadšena.
ZS
Zuzana Hriciková Sokolová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.6.2026
Šatičky prišli krasne a skvele sadli. Objednala som si cinnamon a pink gingham. Oboje už dostali pochvalu aj od iných ľudí. Sú ušité naozaj kvalitne z kvalitných látok.
EM
Eliška Mazour
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.6.2026
Opět naprostá krása !
Jsem vždy maximálně spokojená a vždy je to první volba jako dárek pro miminko. 🧸
A
Adela
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.6.2026
Šaty a blúzka sú krásne a sedia ako uliate. Oplatilo sa čakať. Určite to nebol posledný nákup 😊
LM
Lenka Morawitzová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.5.2026
MJ
Martina Jurica
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.5.2026
Obchod má moc krásnou nabídku a určitě tahle objednávka nebyla moje poslední :) Jediné, kde vidím prostor pro zlepšení, je to, jak balíček přijde. Nepotřebuju krásné krabice s hedvábným papírem uvnitř, ale už třeba malý lísteček "oslovení, děkuji za objednávku" velmi potěší... A jsou to přesně ty drobnosti co podle mě také odliušjí slow Fashion od velkovýroby..
VČ
Veronika Čubova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.5.2026
E
Eli
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.5.2026
KK
Karolina Matušů Knížková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.5.2026
Šaty jsou krásné a skvěle nám sedí. :)
V
Veronika
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.5.2026
doporučuju, kvalitní zpracování i materiál! 😍 ještě lepší komunikace 🥰
KZ
Klára Zunová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.5.2026
Nádherná zavinovačka , krásné provedení i zabalení a komunikace na 5⭐️
ZP
Zuzana Pachová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.5.2026
Uzasne vzdusne saty, mam kojici verzi a tesim sa ako ich budem cele leto tahat vsade sebou ❤️
ID
Irena Dvořáková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.5.2026
Skvělá komunikace
ID
Irena Dvořáková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.5.2026
KH
Kristina Horáčeková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.4.2026
VF
Vendula Fišerová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.4.2026
Rychlá komunikace, krásné provedení produktů, určitě doporučuji 🌸
DO
Darina Orlitová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.3.2026
Rychlá expedice, zboží krásně zabalené a voňavé!
Ráda doporučuji.